Parspeglar

Parspeglar
Parspeglar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARSPEGLAR, 1800/1900-tal, ovala med krön i pastellage, förgyllda och bronserade, höjd ca 59, bredd 52 cm.

423493

2016-11-24