Bertil Öhlund oljemålning

Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning
Bertil Öhlund oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): "Composition dynamique", signerad och daterad Bertil Öhlund 1957, olja på duk, 117 x 90 cm
Utställd: Etikettmärkt Salle Balzac Paris 1958
"Exposition de la Peinture Nordique Contemoraire"

Smärre fläckar

423494

2016-11-24