Trolley-Bus

Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EHEIM TRÅDBUSS, H0, 1950-tal, blå och vit eldriven buss i plast och en "dummy", med tillbehör i originalkartong, Regelgerät TRG medföljer

Kartongen med smärre skador

423498

2016-11-24