Wille Weberg olja

Wille Weberg olja
Wille Weberg olja
Wille Weberg olja
Wille Weberg olja
Wille Weberg olja
Wille Weberg olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILLE WEBERG, olja på duk, hamnmotiv, signerad, 66 x 73 cm

Ytslitage, fläckar

423504

2016-11-29