Aage Bernhard-Frederiksen

Aage Bernhard-Frederiksen
Aage Bernhard-Frederiksen
Aage Bernhard-Frederiksen
Aage Bernhard-Frederiksen
Aage Bernhard-Frederiksen
Aage Bernhard-Frederiksen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AAGE BERNHARD-FREDERIKSEN (Danmark, 1883-1963): Motiv från Skagen, daterad, monogramsignerad -59 och signerad a tergo, olja på duk, 54x68 cm

423510

2016-11-30