André Beaudin färglitografi

André Beaudin färglitografi
André Beaudin färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ANDRÈ BEAUDIN (1895-1979), färglitografi, numrerad 12/50, signerad och daterad 64, 29x25 cm

423520

2016-11-30