Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, draghandtag och ljusarmar i mässing, fasettslipat glas, 233, 110x53 cm. nyckel finns
delar saknas, skador
423532
2016-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här