Spegelbyrå
2016-11-24
423532
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, draghandtag och ljusarmar i mässing, fasettslipat glas, 233, 110x53 cm. nyckel finns
delar saknas, skador