Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, draghandtag och ljusarmar i mässing, fasettslipat glas, 233, 110x53 cm. nyckel finns

delar saknas, skador

423532

2016-11-24