Vikskärm gustaviansk stil

Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, träskuren och förgylld dekor, tygbeklädd, infällda tryck, total längd ca 126, höjd ca 168 cm

Slitage, fläckar, gångjärn delvis med skada

423534

2016-11-24