Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, träskuren och förgylld dekor, tygbeklädd, infällda tryck, total längd ca 126, höjd ca 168 cm
Slitage, fläckar, gångjärn delvis med skada
423534
2016-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här