Reklamskylt Michelin

Reklamskylt Michelin
Reklamskylt Michelin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLT, ca 1960-tal, emaljerad plåt, Michelin, höjd ca 80x68 cm

Mindre ytskador

423538

2016-11-24