Ljustakar i empirestil

Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil
Ljustakar i empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, i brons med socklar av röd sten, höjd 21 cm

fotnagg

423539

2016-11-24