Reklamtermometer Agfa

Reklamtermometer Agfa
Reklamtermometer Agfa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

REKLAMTERMOMETER, ca 1950/60-tal, "Agfa", lackerad hårdplast, höjd ca 53

Slitage/, färgbortfall

423541

2016-11-24