John Herbert oljemålning

John Herbert  oljemålning
John Herbert  oljemålning
John Herbert  oljemålning
John Herbert  oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN HERBERT 1900-talets andra hälft, Stockholmsmotiv, signerad och daterad John Herbert -71, olja på pannå, ca 60x123 cm

423549

2016-11-24