Oidentifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): "Moses blir funnen i vassen", otydligt signerad (Montecelli?), olja på duk, senare uppfodrad på pannå, ca 37,5x22,5 cm

423583

2016-11-24