Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): "Moses blir funnen i vassen", otydligt signerad (Montecelli?), olja på duk, senare uppfodrad på pannå, ca 37,5x22,5 cm
423583
2016-11-24