Fåtöljer Parker Knoll

Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll
Fåtöljer Parker Knoll

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, Parker Knoll, England, 1900-talets tredje fjärdedel, klädda i skinn, stomme i betsad bok, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Klädsel med bruksslitage

423589

2016-11-27