Anselm Dahl oljemålning
2016-11-24
423590
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANSELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 59x84 cm