Madeleine Pyk oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (3) "Den gröna bilen", "Cyklisten", "Söndag", signerade och numrerade M Pyk 42/150, färglitografi, bladmått vardera ca 75x55 cm, försättsblad medföljer, oramade
Ett blad med hanteringsveck
423597
2016-11-24