Madeleine Pyk oljemålning
2016-11-24
423597
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): (3) "Den gröna bilen", "Cyklisten", "Söndag", signerade och numrerade M Pyk 42/150, färglitografi, bladmått vardera ca 75x55 cm, försättsblad medföljer, oramade
Ett blad med hanteringsveck