Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (3) "Den gröna bilen", "Cyklisten", "Söndag", signerade och numrerade M Pyk 42/150, färglitografi, bladmått vardera ca 75x55 cm, försättsblad medföljer, oramade

Ett blad med hanteringsveck

423597

2016-11-24