Sengustaviansk byrå
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal, provinsarbete, fanerad i rot, mahogny, alm mfl träslag, intarsia med festoner och medaljong, förgyllda beslag, höjd 82, 110x55 cm, nyckel finns
nyckel fast i lås, fanérskador och bortfall
423599
2016-11-24