Vitrinskåp idegran

Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran
Vitrinskåp idegran

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegran, spröjsad skåpsdörr i överdelen, underdel med skåpsdel, höjd ca 179, 55x33 cm, nycklar finns

Bruksslitage

423618

2016-11-24