Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBAORD, omkring år 1900, gustaviansk stil, höjd 66, 40x50 cm

Skador, slitage

423626

2016-12-01