Soffa senmepire

Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire
Soffa senmepire

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, senempire, 1800-talets andra hälft, sannolikt Tyskland, mahognyfanér, längd ca 248 cm

Smärre fanerskador

423630

2016-11-24