Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1912-2010): "Ek och sol", signerad Sven Ljungberg, möjligen datererad 69 a tergo, olja på duk, ca 95x105 cm

smärre tryckmärken

423662

2016-11-24