Zucarelli kopia efter pastorala oljor
2016-11-26
423665
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ZUCARELLI (1800-tal), kopia efter: (3) Pastorala scener, olja på duk uppfodrad på pannå, vardera ca 23x27,5 cm