Ardy Strüwer Fotbolls-EM 1992 Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "EURO 92", signerad Ardy Strüver, EA, färglitografi, bildmått 76x56 cm

423673

2016-12-20