Mask Kongo

Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo
Mask Kongo

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MASK, 1900-talets första hälft, Lega, Kongo, träskuren, höjd ca 14 cm

Slitage, spår av äldre insektsangrepp

423685

2016-11-24