Carl Hoger Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HOGER FISCHER (1885-1955): Solrosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 66x54 cm

423688

2016-11-24