Hillebrand väggspegel 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILLEBRAND, väggspegel, Tyskland, 1970-tal, ram av gjuten akrylplast, indirekt belysning med 8 ljuspunkter, etikettmärkt, ca 89x48 cm

Bruksslitage, lagningar, ej funktionstestad

423694

2016-11-24