Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, Bakongo, Kongo, skuret trä med applikationer i lera, växtfibrer, spik, höjd 45 cm
Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Skador
423705
2016-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här