Fåtölj Ole Wanscher

Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher
Fåtölj Ole Wanscher

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLE WANSCHER, fåtölj, 1950-60-tal, Danmark, teak, lösa plymåer, märkt "France & Daverkosen Made in Denmark", sitthöjd 38, rygghöjd 75 cm

Bruksslitage

423713

2016-11-24