Leif Holmqvist Julotta Julspecial

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIF HOLMQVIST (född 1936): Julotta, Skåne, signerad Leif Holmqvist, akvarell, 28x38 cm

423715

2016-12-13