Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walters -57, 35/200, färgoffset, ca 65x54 cm
423721
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här