André Lanskoy färgserigrafi

André Lanskoy färgserigrafi
André Lanskoy färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976): ´´Kamrater´´, signerad och numrerad Lanskoy 54/150, färgserigrafi, ca 70x54 cm

423731

2016-11-26