Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, 1974, signerad Dali 84/175, torrnål med tryckt kolorering, bladmått ca 65x50 cm

423733

2016-11-26