Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EGBERT VAN DER POEL (1700-tal), hans efterföljare: Stadsbrand, olja på duk, ca 35x44 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 123)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling
423765
2016-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här