Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EGBERT VAN DER POEL (1700-tal), hans efterföljare: Stadsbrand, olja på duk, ca 35x44 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 123)
PROVENIENS: Ermanno Lucini samling

423765

2016-11-24