Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, med lådor, daterat 1821, rödmålat, höjd ca 208, 108x48 cm

slitage

423778

2016-11-24