Waldemar Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Komposition, signerad Waldemar Lorentzon, 82/260, färglitografi, ca 42x51,5 cm

423779

2016-11-24