Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Venedigmotiv, signerad Streltsova, olja på duk, 90x65 cm

423789

2016-11-24