GAN mapp

GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp
GAN mapp

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): "De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 158/475, 49,5x70 cm

423822

2016-11-25