Greta Liljeblad Lysén oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

GRETA LILJEBLAD LYSÉN (1902-1988): ´´Höstblom´´, signerade Greta Liljeblad Lysén, olja på duk, ca 90x60 cm

423826

2016-11-26