Georges Dayez oljemålning

Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning
Georges Dayez oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGES DAYEZ (Frankrike, 1907-1991): Komposition, signerad Dayez, olja på duk, ca 50x65 cm

423829

2016-11-26