Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA AUGUSTA MOBERGER född Schultz (1879-1978): Landskap, signerad E Schultz M, olja på duk, ca 52x734 cm

423831

2016-11-26