Tidskrifter bl a "Form" och "Arkitektur"

Tidskrifter bl a
Tidskrifter bl a
Tidskrifter bl a
Tidskrifter bl a

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIDSKRIFTER, ca 250 st, 1940-1970-tal, i huvudsak Svenska Slöjdföreningens Tidskrift, "Form", "Byggmästaren", "Arkitektur"

Bruksslitage

423835

2016-11-25