Byggmästaren 1940-70-tal
2016-11-25
423840
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKITEKTURHISTORIA, Byggmästaren, 1942-1972, 31 vol
Bruksslitage