Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, björk samt björkrot, 1900-talets början, Karl Johanstil, på svärtade lejontassar, höjd ca 76 cm, 88x66 cm, klaffarna 24 cm, utfällt 136 cm
Slitage, fanerbortfall
423864
2016-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här