Klaffbord Karl Johan
2016-11-25
423864
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLAFFBORD, björk samt björkrot, 1900-talets början, Karl Johanstil, på svärtade lejontassar, höjd ca 76 cm, 88x66 cm, klaffarna 24 cm, utfällt 136 cm
Slitage, fanerbortfall