Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, björk samt björkrot, 1900-talets början, Karl Johanstil, på svärtade lejontassar, höjd ca 76 cm, 88x66 cm, klaffarna 24 cm, utfällt 136 cm

Slitage, fanerbortfall

423864

2016-11-25