Fönster 1800-tal

Fönster 1800-tal
Fönster 1800-tal
Fönster 1800-tal
Fönster 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTER, 2 st., 1800-tal, bemålade i grönt respektive vitt, spröjs, 106x72 cm

Slitage, en ruta defekt

423872

2016-11-25