Axel Peterson

Axel Peterson
Axel Peterson
Axel Peterson
Axel Peterson
Axel Peterson
Axel Peterson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETERSON, 1800-tal, figurscen med interiör, signerad Axel Peterson, daterad 1886, 68x55 cm

Visst färgbortfall, dukskada om ca 2 cm, ram med skador

423876

2016-11-25