Axel Peterson
2016-11-25
423876
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL PETERSON, 1800-tal, figurscen med interiör, signerad Axel Peterson, daterad 1886, 68x55 cm
Visst färgbortfall, dukskada om ca 2 cm, ram med skador