Sve X:et Erixon 1966

Sve X:et Erixon 1966
Sve X:et Erixon 1966

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Rum 409", signerad Xet, 259/260, färglitografi, ca 23x28 cm

423892

2016-11-26