Toiletteset i nysilver

Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver
Toiletteset i nysilver

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

RESESCHATULL, 1800-talets andra hälft, inredning med toiletteartiklar i nysilver och glas, bestående av bl a dosor, glasflaskor med lock i nysilver, schatullets höjd ca 17, 33x24 cm

Kuntoraportti

Slitage, nyckel finns, enstaka delar saknas

423906

Päivämäärä:

2016-11-26