Toiletteset i nysilver
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
RESESCHATULL, 1800-talets andra hälft, inredning med toiletteartiklar i nysilver och glas, bestående av bl a dosor, glasflaskor med lock i nysilver, schatullets höjd ca 17, 33x24 cm
Kuntoraportti
Slitage, nyckel finns, enstaka delar saknas
423906
Päivämäärä:
2016-11-26