Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Änglamark", 2 st, signerade och numrerade 2760 resp 307, gips, ca 20x40 cm
Enstaka smärre nagg
423909
2016-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här